UDK
27, 28, 29 listopada 2020 r. Godz.17.00
Kup bilet
REPERTUAR

Regulamin konkursu na "Najpiękniejszy szpic choinkowy"

Regulamin_konkursu_na_najpiekniejszy_szpic1.pdf

Krzysztof Daukszewicz

Krzysztof Daukszewicz - plakat

Ustrzycki Dom Kultury zaprasza na program słowno-muzyczny "ZJEDZ KAWIOREK"

Wystąpi Krzysztof Daukszewicz z pianistą

25 września 2020 r. godz.19.00

bilety 60 zł

W związku z covid-19 zakupiony bilet jest gwarancją wejścia jednak numeracja na bilety nie obowiązuje

KUP BILET

Regulamin kina plenerowego

Plenerowe Kino Letnie - plakat

regulaminkinoplanerowe.pdf

Regulamin festiwalu pt. "Dzieci tańca- festiwal dla roztańczonych"

Dzieci tańca- festiwal dla roztańczonych - plakat

RegulaminDziecitacafestiwaldlaroztaczonych.pdf

Regulamin konkursu Rapowanie o Mamie #ustrzycki16challange

Konkurs Rapowanie o Mamie - plakat

RegulaminkonkursunaRapowanieoMamie.docx

IMPREZY 2020 USTRZYKI DOLNE

IMPREZY 2020 USTRZYKI DOLNE - plakat

Regulamin oraz Karta Zgłoszenia (Przegląd Artystyczny Zespołów Regionalnych "Z Przytupem").

regulaminprzegladartystycznyzespolowregionalnych2019.pdf

KALENDARZ IMPREZ 2019

obrazek kalendarzaZapraszamy do zapoznania się z kalendarzem imprez kulturalnych i sportowych na 2019

KALENDARZ2019rok.doc

REMONT USTRZYCKIEGO DOMU KULTURY - SIERPIEŃ 2018

Remont Ustrzyckiego Domu Kultury na zewnątrzZ każdym dniem remontowany budynek domu kultury zmienia wygląd. Dobiegają końca prace na zewnątrz budynku związane z odwodnieniem, izolacją fundamentów, podjazd dla osób niepełnosprawnych od strony parkingu. Wewnątrz zakończono instalację audio-wizualną, dobiegają końca prace  elektryczne. W nastepnej kolejności zostanie wykonana mechanika sceny, instalacji wentylacyjnej i prace wykończeniowe pomieszczeń. Przypominamy, że całość inwestycji możliwa jest dzięki wsparciu finansowemu Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Oś proirytetowa IV. Ochrona środowiska naturalnego i dziedzictwa kulturowego, Działanie 4.4 Kultura.

Relacja foto

Zobacz pozostałe zdjęcia w galerii

Zdjęcia cd

REMONT USTRZYCKIEGO DOMU KULTURY

Remont Ustrzyckiego Domu Kultury

Trwa remont w Ustrzyckim Domu Kultury.  Ekipa remontowa w pierwszej kolejności zajęła się skuciem tynków, pod nową instalację elektryczną. To bardzo ważna część remontu, bo na sali planuje się zainstalować nowe nagłośnienie i oświetlenie czyli tak zwany system instalacji audiowizualnej.Następnie będzie zrobiona nowa wentylacja i ogrzewanie.

Remont UDK będzie kosztować ok. 4,7 mln zł. Pieniądze na inwestycje udało się pozyskać dzięki wnioskowi napisanemu przez UDK oraz Bieszczadzką Agencję Rozwoju Regionalnego. Remont w większości jest finansowany z pieniędzy pozyskanych z Unii Europejskiej z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa IV. Ochrona Środowiska naturalnego i dziedzictwa kulturowego, działanie 4.4 kultura. Dofinansowanie z RPO wynosi 3 mln zł, a wkład własny gminy Ustrzyki Dolne to ok. 1,7 mln zł.

Ustrzycki Dom Kultury zostanie kompleksowo zmodernizowany, a sam budynek po remoncie, będzie przystosowany dla osób niepełnosprawnych, zrobimy m.in. podjazd dla wózków od strony parkingu. Przebudowa związana jest z nową aranżacją wnętrza sali kinowo-teatralnej, holu przed salą, łazienek, remontem i przebudową kasy biletowej oraz pozostałych pomieszczeń. Wykonany zostanie także nowy system klimatyzacji w sali  kinowej. Planowane jest także wyremontowanie pomieszczeń garderób, wykonanie szatni i wiele innych prac, które obejmuje projekt.